קצת עלינו

אנחנו mycosphera, מרקטפלייס ישראלי, המשווק מגוון תוספי תזונה של פטריות מרפא איכותיים שעברו בדיקות גורם צד שלישי ועומדים תחת סטנדרט ייצור מחמיר. 

האתר נולד בעקבות מסע אישי בחיפוש אחר פתרונות טבעיים, תחליפיים או משלימים לתרופות ומשככי כאבים, תוך חתירה לחיים בריאים וטבעיים יותר. לאחר מחקר מעמיק וארוך בחיפוש, לאחר שבחנו עשרות תוספים, חיפשנו את אלו שבאמת משפרים את איכות החיים. לבסוף גילינו את פטריות המרפא, אותן פטריות קסומות, בהן עושים שימוש כבר מאות שנים ברפואה הסינית, יפנית ושל מדינות רבות במזרח הרחוק. פטריות המרפא מסייעות בטיפול מערכות הגוף השונות, חיזוק מערכת החיסון, שיפור איכות החיים והשינה. פטריות המרפא נמצאו מסייעות ללמעלה מ-25 מצבים רפואיים שונים. בעוד במדינות רבות בעולם, בארצות הברית בפרט, תוספי מזון מפטריות מרפא פופולריים במיוחד, בישראל עוד לא שמעו עליהן. לכן החלטנו להנגיש את תחום פטריות המרפא לקהל הישראלי לשתף אותו בקסם האמיתי של סגולות משפרות חיים.

למה אנחנו פה?

החלטנו לקחת יוזמה – להנגיש את עולם פטריות המרפא, תוסף מזון ייחודי וטבעי, המשפר משמעותית את איכות החיים, מסייע בטיפול של עשרות התוויות ומצבים רפואיים, טבעי ובריא. הקמנו עבור הקהל הישראלי אתר סחר עם חווית קנייה מהירה ונעימה מקצה לקצה. הערכים שלנו:

100% טבעי ואורגני

כל המוצרים בחנות מחומרי גלם איכותיים, טבעיים ואורגניים, ללא חומרי הדברה או תוספים מזיקים

בטוח לשימוש, הוגן

מוצרינו עברו בדיקות מעבדה צד שלישי, בטוחים לשימוש, במחיר הוגן

שירות לא מתפשר

משלוחים מהירים לצד חווית קנייה ושירות חיובית וחלקה

טעים כמו קסם

אנו משתדלים לשווק מוצרים ללא טעם וריח דומיננטיים לחווית שימוש נעימה

איכות ישראלית

מוצרינו עומדים תחת סטנדרט ייצור קפדני במפעל תוספי מזון ישראלי מהאיכותיים בעולם

אנחנו פועלים בסטנדרט פיקוח לא מתפשר בשוק פרוץ ומבוזר 

לפטריות יש רגע. והשוק חורג הרבה מעבר לפורטובלוס, השיטאקים ופטריות הכפתורים שאפשר למצוא בכל מרכול או חנות טבע. פטריות המרפא שגם מכונות “פטריות פונקציונליות”, בשימוש במשך מאות שנים ברפואה המסורתית, כאחד מ-10 מגמות המזון המובילות של 2018. פתאום, זנים אקזוטיים כמו ריישי, צ’אגה, קורדיספס ורעמת אריות מופיעים בכל דבר, החל באבקות ותמציות לקפה, תה, שייקים, מרק, שוקולדים, קרמי פנים וג’ל רחצה.

מכירות פטריות המרפא בארה”ב הסתכמו בהכנסות של כמעט 5 מיליארד דולר ב-2017, לפי חברת מחקרי השוק Grand View Research, והשוק צמחר לרמה של 7.4 מיליארד דולר ב-2020.

הביקוש המתגבר מקשה על פיקוח איכותי של תוספי מזון של פטריות מרפא הקיימים בשוק, במחקר שנערך בארה״ב מצא כי מוצרים רבים תויגו בצורה שגויה ומטעה או נמצאו מזוהמים. חלק מהמוצרים לא הכילו כלל תמצית פטריות מרפא, בעוד שאחרים הכילו רמות נחותות של החומרים הפעילים, לצד שימוש במרכיבים סינתטיים מסוכנים הגורמים למחלות קשות.

מגוון המוצרים הרחב לצד פעילות שיווקית ענפה לקידום מכירות והגברת הכנסות, מביאים את קהל הצרכנים לבלבול ואי סדר בעולם האפשרויות הבלתי נגמרות. זו הסיבה שבחרנו מדיניות שיווקית לא מתפשרת בשיווק של מוצרים טבעיים, אורגניים, המיוצרים בתנאי ייצור אופטימליים, עומדים בסטנדרט יצרני לא מתפשר, באיכות הגבוהה ביותר.

המוצרים שלנו

100% טבעי ואורגני

גידול פטריות בסביבה אורגנית וסטרילית, מחוות גידול סיניות

מוצרים שנבדקו במעבדה

נבדק על ידי מעבדה עצמאית ולא תלויה

בטוח לשימוש

ללא חומרי הדברה או קוטלי עשבים ללא תוספים או חומרים ממכרים