משלוחים והחזרות

תודה שביקרת באתר mycosphera.co.il (להלן: “האתר”). לנוחיותך, פירטנו להלן את מדיניות המשלוחים שלנו:

לידיעתך, האתר עושה שימוש בשירותיהם של צדדים שלישיים אשר מוכרים ו/או מייצרים את המוצרים אשר מוצעים למכירה באתר, כך שאותם מוצרים נשלחים ישירות על ידי אותם צדדים שלישיים למשתמשי האתר (dropship). השימוש בשיטת dropship נועדה לשם הבטחת יעילות מקסימלית והורדת עלויות עבור משתמשי האתר.

כתובת המשלוח

הזמנתך תישלח לכתובת שסיפקת בעת ההזמנה. יש להשתמש בכתובת המגורים ולא בכתובת מקום העבודה, בכדי להפחית את הסיכוי שהמשלוח יאבד לאחר המסירה. במידה ובחרת בכל זאת להשתמש בכתובת ציבורית או בכתובת מקום העבודה, האתר לא יהיה אחראי במידה והמשלוח אבד לאחר שנמסר.

זמן משלוח

הזמנות אשר יבוצעו על ידי משתמשי האתר בין הימים א’ עד ה’ עד השעה 13:00, יטופלו במהלך יום העסקים הקרוב. הזמנות אשר יבוצעו אחרי השעה 13:00, או במהלך סופי שבוע וחגים, יטופלו ביום העסקים שלאחר יום העסקים הקרוב. הזמנות אינן נשלחות, ולרוב אינן נמסרות, במהלך סופי שבוע וחגים. במקרים חריגים, ייתכנו עיכובים בזמני הטיפול. במקרים כאמור, אנו נודיע לך על העיכוב מיד עם היווצרותו.

אפשרויות משלוח

עלויות המשלוח יחושבו ויוצגו בעת הזנת הכתובת למשלוח. הערכת זמן המשלוח היא מתאריך השילוח של ההזמנה:

  • משלוח עם שליח – תוך 3-5 ימי עסקים

משלוחים שאבדו או לא הגיעו ליעדם

במידה וההזמנה שלך אבדה בזמן שהייתה ברשות חברת השילוח אנו נשלח לך מוצר חליפי, לאחר קבלת אישור מחברת המשלוח שהמוצר אכן אבד.

משלוחים או מוצרים שניזוקו בזמן המשלוח

במידה ונגרם נזק להזמנתך בזמן המשלוח, אנא פנה אלינו במייל, בצירוף:

  • תמונות של האריזה בה הגיע המוצר ואת תעודת המשלוח.
  • תמונות של הפריט שניזוק וכל נזק באופן ברור. 
  • במידה וחלק מתכולת המוצר נשפכה בתוך האריזה, יש לצלם את פנים האריזה.
  • תיאור מהות הנזק, וכל פרט רלוונטי אחר.

לאחר וידוא המידע המצוין לעיל עם חברת המשלוחים והצדדים השלישיים אשר שלחו את המוצר הפגום, יציע האתר ללקוח אחת מבין האפשרויות הבאות: מוצר חליפי, זיכוי או החזר כספי.

החזרות

מרגע קבלת ההזמנה על ידך, תוכל להחזירה אלינו תוך 30 ימים ולקבל את מלוא הסכום ששילמת (לא כולל עלות המשלוח). במידה ומוצר כלשהו נפתח או שנעשה בו שימוש, לא נוכל לקבלו בחזרה. בכדי להחזיר מוצר כלשהו אנא פנה אלינו ואני נספק לך כתובת למשלוח המוצר. החזר כספי יבוצע רק לאחר קבלת המוצר בחזרה במצב חדש.

אחריות

האחריות בעבור המוצרים ניתנת על ידי היצרנים ולא באופן ישיר על ידנו. אנא שים לב לתאריך התפוגה על אריזת המוצר על מנת לראות את חיי המדף של המוצר.